• Зона адпачынку «Ставок»Зона адпачынку «Ставок»
  • Веткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. ШкляраваВеткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. Шклярава
  • Храм Праабражэння ГасподнягаХрам Праабражэння Гасподняга
  • НовабудоўліНовабудоўлі
  • Веткаўскі раённы выканаўчы камітэтВеткаўскі раённы выканаўчы камітэт
  • Прырода Веткаўскага краюПрырода Веткаўскага краю
Галоўная -  Улада -  Сельскія Cаветы дэпутатаў -  Данілавіцкі сельскі Савет дэпутатаў

Данілавіцкі сельскі Савет дэпутатаў

Старшыня сельскага Савета дэпутатаў – Шапараў Ўладзімір Васільевіч

Намеснік старшыні сельскага Савета дэпутатаў – Кабаў Міхаіл Міхайлавіч

Кантактныя тэлефоны: 8 (02330) 3 64 46, 3 64 38

E-mail:  danilovichi@mail.gomel.by  

Дэпутацкі корпус складаецца из 11 дэпутатаў.
На тэрыторыі Данілавіцкага сельсавета размешчана 12 населеных пунктаў

Спіс дэпутатаў Данілавіцкага сельскага Савета дэпутатаў дваццаць восьмага склікання


№ п/п

Прозвішча, Імя, Імя по бацьку дэпутата

Назва выбарчай акругі

1.

Бараболкіна Ніна Міхайлаўна

Першамайская № 1

2.

Крычаўцоў Віктар Віктаравіч

Пралетарская № 2

3.

Бараболкіна Марына Іванаўна

Слабадская № 3

4.

Лапцейкін Сяргей Аляксандравіч

Савецкая № 4

5.

Ранько Аляксей Іванавіч

Кастрычніцкая № 5

6.

Гаўрыленкава Валянціна Пятроўна

Сялянская № 6

7.

Шапараў Ўладзімір Васільевіч

Гагарынская № 7

8.

Ратнікава Вікторыя Віктараўна

Лебедзеўская № 8

9.

Кабаў Міхаіл Міхайлавіч

Маладзежная № 9

10.

Барабанава Надзея Сяргееўна

Цэнтральная №10

11.

Шамонін Віктар Віктаравіч

Новінская № 11

Графік
прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Данілавіцкага сельскага  
Савета дэпутатаў 


№ п/п

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку дэпутата, выбарцая акруга

 Месца і час прыёму

1.

Бараболкіна Ніна Міхайлаўна, Першамайская № 1

Кожная першая  серада месяца,
кабінет старшыні сельскага Савета дэпутатаў,
08.00 -13.00

2.

Крычаўцоў Віктар Віктаравіч, Пралетарская № 2

Кожны другі  аўторак месяца,
кабінет намесніка дырэктара   
ААТ «Іскра-Ветка»,   
08.00 -12.00

3.

Бараболкіна Марына Іванаўна,
Слабадская № 3

Кожны першы панядзелак месяца,
кабінет дырэктара     
ДУА «Пыханская базавая школа»,
08.00-12.00

4.

Лапцейкін Сяргей Аляксандравіч,
Савецкая № 4

Кожны трэці аўторак месяца,
кабінет дырэктара     
ДУА «Пыханская базавая школа»,     
08.00-13.00

5.

Ранько Аляксей Іванавіч,
Кастрычніцкая № 5

Кожны трэці чацвер месяца, Пыханскі фельчарска-акушэрскі пункт,
08.00-12.00

6.

Гаўрыленкава Валянціна Пятроўна,
Сялянская № 6

Кожны чацвёрты аўторак месяца, кабінет загадчыка магазінам № 8 аг. Пыхань,
08.00-13.00

7.

Шапараў Ўладзімір Васільевіч,
Гагарынская № 7

Кожная трэцяя серада месяца,
кабінет старшыні сельскага Савета дэпутатаў,
08.00-13.00

8.

Ратнікава Вікторыя Віктараўна,
Лебедзеўская № 8

Кожную другую пятніцу месяца, кабинет галоўнага бухгалтара філіяла “Аграфірма імя Лебедзева”,
08.00-12.00

9.

Кабаў Міхаіл Міхайлавіч,
Маладзежная № 9

Кожную трэцюю пятніцу месяца, кабінет старшыні сельскага Савета дэпутатаў,
08.00-12.00

10.

Барабанава Надзея Сяргееўна, Цэнтральная №10

Кожны чацвёрты чацвер месяца, кабінет старшыні сельскага Савета дэпутатаў,
08.00-12.00

11.

Шамонін Віктар Віктаравіч, Новінская № 11

Кожную чацвёртую сераду месяца, кабинет галоўнага эканаміста філіяла “Аграфірма імя Лебедзева”,
08.00-12.00

Спіс памочнікаў старшыні сельскага Савета дэпутатаў па Данілавіцкаму сельсавету


№ п/п

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку памочнікаў,
назва населенага пункта

Год нараджэння

Кім працуе

Адрас
месца жыхарства

1.

Бараболкіна
Ніна Міхайлаўна,
аг.Пыхань

1957

Страхавы агент Прадстаўніцтва Белдзяржстрах по Гомельскаму раёну

аг. Пыхань, ул.Кастрычніцкая,
д.12а
тэл. 4 33 44
(+375044)7570651

2.

Волкаў Віктар Сцяпанавіч,
п. Баркі

1953

пенсіянер

п. Баркі, д.15
тел. 3 64 59

3.

Дудко Пётр Сямёнавіч,
п.Серадняцкі

1950

пенсіянер

п. Серадняцкі, д. 23, тэл. 3 73 26

4.

Козыраў Віктар Данілавіч, п. Зялёная Хвоя

1936

пенсіянер

п. Зялёная Хвоя, д.14 

5.

Маршына
Зоя Рыгораўна,
аг. Данілавічы

1952

пенсіянер

аг. Данілавічы,
ул. Лебедзева І.С., д.39  тэл. 4 00 75

6.

Марозава
Раіса Рыгораўна,
п. Красны Пахар

1936

пенсіянер

п. Красный Пахарь, д. 5 тел. 3 64 02

7.

Морозава
Надзея Іванаўна,
в.Замосце

1934

пенсіянер

п. Замосце, д. 29
тэл. 3 61 38

8.

Мызычэнка Аляксандр Іванавіч,
 п.Першамайскі

1951

пенсіянер

п. Першамайскі, д.2,