• Зона адпачынку «Ставок»Зона адпачынку «Ставок»
  • Веткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. ШкляраваВеткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. Шклярава
  • Храм Праабражэння ГасподнягаХрам Праабражэння Гасподняга
  • НовабудоўліНовабудоўлі
  • Веткаўскі раённы выканаўчы камітэтВеткаўскі раённы выканаўчы камітэт
  • Прырода Веткаўскага краюПрырода Веткаўскага краю
Галоўная -  Улада -  Сельскія Cаветы дэпутатаў -  Вяліканямкоўскі сельскі Савет дэпутатаў

Вяліканямкоўскі сельскі Савет дэпутатаў

Старшыня сельскага Савета дэпутатаў – Прывалава Аліна Мацвееўна

Намеснік старшыні сельскага Савета дэпутатаў – Філімонаў Валерый Генадзьевіч

Кантактныя тэлефоны: 8 (02330) 3 85 17, 3 85 25

E-mail: vel-nemki@mail.gomel.by 

Дэпутацкі корпус складаецца з 11 дэпутатаў. На тэрыторыі Вяліканямкоўскага сельсавета размешчана 7 населеных пунктаў

Спіс дэпутатаў Вяліканямкоўскага сельскага Савета дэпутатаў
дваццаць восьмага склікання


№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата

Назва выбарчай акругі

1.

Прывалава Аліна Мацвееўна

Першамайская № 1

2.

Мельнікава Наталля Іванаўна

Ленінская № 2

3.

Тачыліна Святлана Іванаўна

Антонаўская № 3

4.

Язерская Алена Міхайлаўна

Слабадская № 4

5.

Дзеранок Алена Паўлаўна

Цэнтральная № 5

6.

Хамякоў Уладзімір Іванавіч

Школьная № 6

7.

Мызянкова Таццяна Мікалаеўна

Маладзёжная № 7

8.

Пісякоў Аляксей Уладзіміравіч

Савецкая № 8

9.

Шляхціцава Іра Міхайлаўна

Победская № 9

10.

Філімонаў Валерый Генадзьевіч

Казацкабалсунская № 10

11.

Карпенка Ала Пятроўна

Новазалядская № 11

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Вяліканямкоўскага
сельскага Савета дэпутатаў


№ п/п

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку дэпутата, выбарчая акруга

 Месца і час прыёма

1.

Прывалава
Аліна Мацвееўна
Першамайская № 1

аг. Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1, каб. №1, Вяліканямкоўскі сельвыканкам, тэл. 3-85-17.
Першы аўторак месяца
з 16.00 да 17.00

2.

Мельнікава
Наталля Іванаўна,
Ленінская № 2

аг. Вялікія Нямкі, вул.Савецкая, 15, Вяліканямкоўскае лясніцтва,
тэл. 2-96-09.
Другі аўторак месяца з 8.30 да 9.30. 

3.

Тачыліна
Святлана Іванаўна,
Антонаўская № 3       

аг. Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1, Вяліканямкоўскі сельвыканкам,
тэл. 3-85-25. каб.№6,
Трэці аўторак месяца
з 15.00 да 16.00.   

4.

Язерская
Алена Міхайлаўна,
Слабадская № 4

аг. Вялікія Нямкі, вул.Перамогі, 1 а, Вяліканямкоўскі ФАП, тэл. 3-85-49.
Чацвёрты аўторак месяца
з 14.00 да 15.00  

5.

Дзеранок
Алена Паўлаўна,
Цэнтральная № 5       

аг. Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 4, Вяліканямкоўскі д/с-СШ,  кабінет педагога сацыяльнага, тэл. 3-85-99.
Першая серада месяца
з 16.00 да 17.00

6.

Хамякоў
Уладзімір Іванавіч,
Школьная № 6  

аг.Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1,  Вяліканямкоўскі сельвыканкам, каб.№6 тэл. 3-85-25.
Першы чацвер месяца
з 14.00 да 15.00

7.

Мызенкова
Таццяна Мікалаеўна, Маладзёжны № 7       

аг.Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1,  Вяліканямкоўскі сельвыканкам, каб.№6,  тэл.3-85-25.
Другой чацвер месяца
з 14.00 да 15.00

8.

Пісякоў
Аляксей Уладзіміравіч,
Савецкая № 8

аг.Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1, Вяліканямкоўскі сельвыканкам, каб.№6  тэл.3-85-25.
Першая субота месяца з 10.00 да 11.00

9.

Шляхціцава
Іра Міхайлаўна, Пабедская № 9

аг.Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1, Вяліканямкоўскі сельвыканкам, каб.№6  тэл.3-85-25.
Четвертый чацвер месяца з 14.00 до 15.00

10.

Філімонаў
Валерый Генадзьевіч, Казацкабалсунская № 10   

аг.Вялікія Нямкі, вул.Саўгасная, 1, рабочы кабінет 2-2, ААТ «Нямкі», тэл. 3-85-25.
Першы панядзелак месяца з 8.00 да 9.00

11.

Карпенка
Ала Пятроўна,
Новазалядская № 11

в.Казацкія Балсуны, вул.Камсамольская, 12, клуб народных традыцый.
Першая пятніца месяца
з 12.00 да 13.00

Спіс памочнікаў старшыні сельскага Савета дэпутатаў
па Вяліканямкоўскаму сельсавету


№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку, н.п.

 

Год нараджэння

Кім працуе

Адрас месца жыхарства

1.

Мельнікава Наталля Іванаўна, аг.Вялікія Нямкі

1963

Ляснік Вяліканямкоўскага лясніцтва

аг. Вялікія Немкі, вул.Перамогі, 6/2
3 85 09

2.

Аўчыннікава Святлана Уладзіміраўна, в. Казацкія Балсуны, п.Новае Заляддзе

 1977

санітар выязной брыгады ХМД філ. “Свяцілавіцкая ўчастковая бальніца”

в.Казацкія Балсуны, вул.Набярэжная, 14

3.

Брытава Таццяна Фёдараўна,
в.Перамога

1983

Паштальён, ПАС «Нямкі»

 в. Казацкія Балсуны,
завул. Саюзны,2,  3 85 34

4.

Сінюгін
Пётр Іванавіч, в.Антонаўка, п.Дарынполле

1963

Паштальён, ПАС «Нямкі»

аг.Вялікія Нямкі, вул.Маладзёжная, 14/2,
3 86 10